16 Ocak 2008 Çarşamba

Müzik


Ohh müziğimi de ekledim bloguma. Yerleşiyorum iyice. :D Çok mutluyum. Bugün hemen hemen istediğim her şey oldu. Asıl istediğim şey olmadı. Her ne kadar olacağına dair pek çok ipucu görsem de!
Card Captor Sakura mangam gelmedi! Sipariş ettim ama hala gelmedi! İki hafta oldu... Yoksa, yoksa! Kayıp mı oldu mangam yollarda... Bu soğukta, o kutuda yapayalnız. (Gözlerim doldu cidden.) Ya gelmişse kargo da evde kimseyi bulamayınca vazgeçmişse! Hı? Hı?!

Neyse sakinleşeyim. Müzik kutusunun(!) renkleri için özür dilerim. O kadar yeşil tonu olduğunu bilmiyordum bile! Bir türlü uyduramadım bloga ve sonunda pes ettim. Beğenmiyorsanız bakmayın bana ne! Müzik daha önemli zaten. Ah ah anıları canlandırıyor. Aa ben hala Final Fantasy X bitirmedim. İyi hatırladım birden.

Bugünkü yazılılarım süper geçti. HAYIR İNEK FALAN DEĞİLİM! Biri İngilizce idi. Doğal olarak süper geçti. :D Diğeri Coğrafya idi ve nöbetçi öğretmen sessiz olduğumuz sürece her istediğimizi yapabileceğimizi söyledi... Anlayın artık nasıl geçti. :D

Bugün bütün gün bir sözü tekrar ettim durdum. "Anything is possible, if you just believe." Niye söyleyip durdum bilmiyorum! Dilime dolandı. Hani "A Cinderella Story" filminin sonunda Carter mı ne o çocuk söylüyor. Aynen onun aksanıyla sürekli söyledim. :D İnanmakla olsaydı keşke! Ah ah... Öyle olsaydı ben şimdi mangamı okuyor olurdum. Veya mangamın ne kadar müthiş, inanılmaz ve değerli olduğu ile ilgili bir blog yazısı yazıyor olurdum.

Neyse yine bitiriyorum yazıyı. Görüşürüz!

Hiç yorum yok: